G noktası masajı...

G noktası masajı – Kadını elle tatmin etme

G noktası nedir;G noktası kişinin en çok haz duyduğu erojen bölgesidir. Örneğin kadınlarda klitoris… Peki, kadının elle tatmin etme yöntemi olan G noktası masajı nasıl yapılır?

Taklit: Eşinizi memnun etmeyi öğrenmenin bir yolu da o kendi kendine mastürbasyon yaparken sizin ellerinizi ve parmaklarınızı onunkinin üstüne koymanızdır. Sonra o nasıl yapıyorsa aynısını bu sefer siz ona yapın.

Uygun Davet: Kasıklarına ve Pubik tüylerine teğet geçerek ellerinizle onu varla yok arası okşayın. Eşiniz zevkle kal çalarını ve göbeğini kendisi yukarı ittirmeye başlayana kadar devam edin. Vajinasının dudakları sizi onlarla oynamaya davet edene kadar okşamaya ve kaçmaya devam edin.


Pışpış Dansı: Avcunuzun içini göbeğinin altındaki tüylü Pubik tepeciğine koyun ve parmaklarınız hafifçe vajina dudaklarına değsin. Başparmağınız kasıkların üstünde olsun. Hafifçe ama kaydırmadan avucunuzu pubise bastırıp elinizi dairesel şekilde hareket ettirin. Elinizi kaydırmadan altındaki deriyi hareket ettirin. Sonra hafifçe ve yine kaydırmadan avucunuzu yerinden oynatmadan parmaklarınız kapalı vaziyette vajina dudaklarına bastırın ve yine elinizle daireler çizin. Yaklaşık on daire çizip sonra parmaklarınızı kaldırıp vajina dudaklarını saniyede bir defa gibi bir hızla hafifçe tokatlar gibi pışpışlayın. On pışpış yapıp 5-10 saniye bekleyin ve yeni baştan başlayın.


Yakın Ama Tam Üstünde Değil: Eğer eşinizin yalanmasından veya okşanmasından özellikle hoşlandığı bir nokta varsa buranın tam üstünde değil çevresinde dolaşın. Bu sayede orgazm olması daha uzun sürecektir ama sonunda artık o noktayı uyarmaya başladığınızda çok daha güçlü bir orgazm yaşayacaktır.


Çimdikle ve Çek: Klitorisi nazikçe çimdikleyip çekin.


Klitoriste Gezinti: İşaret parmağınızla klitorisin etrafında küçük daireler çizin ama daireyi saat gibi düşünüp her saat işaretinde durun devam edin.


Nazik Dokunuş ve Gıdıklama: Klitorisini oldukça nazik ve hafif şekilde gıdıklayın.


Tapınak Kapısı: Bir parmağınızla vajina girişini olabildiğince yumuşak şekilde gıdıklayarak okşayın.


Labya Masajı: Elinize iyice kayganlaştırıcı krem sürüp eşinizin labya denilen iç ve dış dudaklarından oluşan vajina bölgesine parmaklarınız anüse doğru olacak şekilde yerleştirin. Elinizi göbeğine doğru çekip diğer elinizi aşağıya koyun ve böyle sırayla iki elinizle aşağıdan yukarıya doğru okşayın. Bu sırada parmaklarınız iç ve dış dudakların içinde gezinebilir. Sonra dış dudaklardan önce birini sonra diğerini hafif ovalar gibi nazikçe parmaklarınızın arasında dışarı doğru çekip bırakın. Dış dudakları işaret ve başparmaklarınızın arasına alıp birbirine bastırıp sürterek okşayın. Sonra aynısını iç dudaklara yapın.

Bir Tek Bir Çift ve Bir Üçlü: İşaret ve orta parmaklarınızı vajinaya sokun, sonra başparmağınızı (otostop işareti gibi) geriye açıp başparmak klitorisin üzerine değecek şekilde diğer iki parmağınızı vajina içinde ilerletin. Şimdi eşinizi çılgına çevirmek için parmaklarınızı oynatın, döndürün, ileri geri sokup çıkartın ve titretin.


Başlamak İçin Buraya Dokunun: Önce bir parmağınızı nazikçe vajinasına sokun sonra o hazır olduğunda ikincisini sokun. Sonra başparmağınızla anüsüne dokunun. Parmaklarınız vajinasında gidip gelirken başparmağınızla da anüsüne basınç uygulayın.


Serviks Saati: Vajinanın serviks denen üst arka bölümü (rahim ağzı) kubbe gibi bir cilt dokusu şeklinde hissedilir. Ayrıca ortasında çene gibi bir çıkıntı da olabilir. Serviksin çevresini parmağınızla uyarın. Bazı kadınlar bundan çok hoşlanırken bazıları hoşlanmayabilir.


Dışarıdan: Bir elinizi eşinizin karnının alt kısmına koyun. Diğer elinizin parmakları vajinasının içinde hareketsizken elinizle değişik noktalara farklı şiddetlerde bastırarak vajinasının dışından gelen uyarılarla eşinizi uyarmayı deneyin.


Kenarından:Başka bir genital masaj türü de eşinizin vajina dudakları kayganken başparmağınız ve işaret parmağınızla dudaklarını tutup hafif sıkarak çekmenizdir. Gövdesinden birkaç santim yukarıda parmaklarınızın arasından geri kaçmalıdır. Eğer hoşuna giderse sık sık tekrarlayabilirsiniz.


Yumurtalıklar: Bazı kadınlar yumurtalıklarının parmakla uyarılmasından hoşlanır, bazıları acı duyar. Hassasiyet adet dönemlerinde artabilir. Yumurtalıklar vajinanın en sonunda sağ ve sol taraflarda en diptedir.


İz Sürme: Biraz kayganlaştırıcı sürdükten sonra dış vajina dudaklarından birini başparmak ve işaret parmağınızla dudağın gövdeyle birleştiği dip kısmından tutun. Sonra parmaklarınızla dudağı aşağıdan yukarıya sanki bir parantezi takip ediyor gibi sıvazlayın. Eşinizin tepkisi olumluysa her iki dış dudağa da yapmaya devam edin.


Hilal: Başparmağınızı vajinaya sokun. Elinizin ayasını klitorisin etrafında döndürün ve parmaklarınız tüylü pubis tepesine gelince durun. Sonra ters istikamete döndürün. Bu sırada sırayla içeriden G-Noktasını, klitorisi ve mesanenin üzerinden dışarıdan G-Noktasını uyarabilirsiniz.


G Noktası Masajı: Parmaklarınızı 5-6 santim vajinanın içine sokup içerde düzenli bir ritimle daireler çizerek döndürüp vajina duvarlarının her yerinde gezinin. En iyisi vajina duvarlarına sabit bir basınç uygulayarak bunu yapmanızdır. İsterseniz dairesel hareketin ritmini kaçırmadan göbek tarafına doğru basıncı biraz arttırabilirsiniz. Sonra döndürmeyi bırakıp parmaklarınız hafif kıvrık şekilde G Noktasını bulup (Pubis kemiğinin hemen alt kısmında göbek tarafındadır ve vajinanın diğer bölgelerine göre biraz daha süngerimsi ve iyice uyarıldığında hafif şişip sertleşen bir bölgedir) yukarı göbeğe doğru bastırın. Parmaklarınızı hafif gıdıklar gibi hareket ettirin. Parmaklarınızla minik daireler çizebilir veya trampet çalar gibi oynatabilirsiniz. Eğer gerçekten o noktayı uyarabilirseniz eşiniz şimdiye kadar yaşadığı en şiddetli orgazmı yaşayabilir. Bu sırada kasılmalar yüzünden bir miktar idrar da gelebilir. O yüzden kadının önceden idrarını yapması tavsiye edilir.


Dört Yöne: İki parmağınızla her yana sekizer defa olmak üzere vajinasının içinde üste, yana, alta ve öbür yana bastırın.

İyi Gelen Giriş/Çıkış:Bazı kadınlar vajinalarına sert, derin, kuvvetli giriş çıkış olmasına ihtiyaç duyarlar ve bunu isterler. Parmaklarınızla onun istediği şiddette giriş çıkışları yapabilirsiniz ancak bu sırada eşinizin gergin olmamasına rahatlamış olmasına dikkat edin.


Fransa (Bisiklet) Turu (Tour de France): İşaret parmağınızı iç ve dış vajina dudaklarının arasında kalıp vajinanın etrafını dolaşacak şekilde anüs tarafından klitorise doğru döndürün.


Üçlü Sevme: En uzun üç parmağınızla orta parmak vajina girişinin üzerinden diğer ikisi dış vajina dudaklarının kasıkla birleştiği yerden geçecek şekilde aşağıdan yukarıya vajina bölgesini okşayın. Elinizin tersini de kullanabilirsiniz.


Kıvır ve Çığlık At: Bir veya daha fazla parmağınızı kullanarak vajinanın içinde ileri geri masaj yaparken elinizi bileğinizin etrafında döndürün

Tıpkı erkekler gibi kadınlar da elle tatmin olabilir fakat kadınların haz aldıkları noktaları keşfetmek gerekir bunun için…

 ATLAS GRUP Kültür Hizmetidir!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !