Spermin Faydaları...

Spermin kadına yararları…   

Sperm güçlü bir moral yükselticidir, potansiyel olarak da bağımlılık yaratan bir maddedir. Spermin kadına sağladığı moral yükseltici etki içindeki kimyasallar aracılığı ile gerçekleşmektedir ki bunlardan bazıları östrojen, luteinizan hormon, prostaglandinler ve testosterondur. Bu kimyasallar vajina duvarından emildiğinde moral yükseltici etkisi ortaya çıkar. Bilimsel araştırmalar prezervatif kullanmayan çiftlerin kadın tarafının daha az depresif tablo sergilediğini ortaya çıkarmıştır. Ama bu etki güvenli seks yapmayın demek değildir tabi ki.

Yetişkin bir erkek günde 70 ile 150 milyon arasında sperm üretir ve erkek onları bilindiği gibi testislerinde üretmektedir. Erkek onları kadının yararına sunmadan önce sağlıklı olmalarını devam ettirebilmek için buzdolabında koruma mantığı gibi bir mantıkla, olabildiğince serin yerde taşır, vücudunun en serin yerinde, testislerinde (vücut ısısının 5 derece altı). Öyle kolay kolay üretilmezler de bir spermin üretimi tam 10 hafta sürmektedir. Kadınların bilmesi gereken noktalardan biri de erkeğin kadının yararına sunduğu spermi üretmesi öyle pek kolay olmamaktadır bayağı emek gerektirir.

Ağızdan alındığında Spermin içerisinde barındırmış olduğu partiküller nedeniyle gerçekten tam bir şifa deposu, saf proteinden üretilmiş içeriğiyle son derece doyurucu, cilde sürüldüğü takdirde güzelleştirici etkisini göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek. Yaraları iyileştirme özelliğinin yanı sıra baş ağrılarına iyi gelir, adet sancılarının azalmasına yardımcı olur, sabah akşam bacaklarınıza sperm sürüp bir bezi dolamak suretiyle selülit illetinden 1 ayda kurtulabilirsiniz. Gözaltı torbalarına sürüldüğünde morlukları yok eder ve cildi normal renginde döndürür, diş eti kanamasını %70 oranında engeller. Uçuk çıkmadan önce sürülürse uçuğun gelişimini durdurur, burun üzerindeki siyah noktaları ve sivilcelerinizi yok eder. Bademcikler şişmişse pastil etkisi yaparak rahat nefes alımına yardımcı olur. Dudak çatlaklarının iyileşme sürecini hızlandırır. 20lik diş ağrısını azaltır. Dudakların dolgun bir görünüm kazanması için yararlıdır.

ATLAS GRUP Kültür Hizmetidir!

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !